United Motors / Kontaktid

Kontaktid

United Motors Peetri

Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald

Broneeri teenindus Võta ühendust

BMW, MINI, Jeep, Alfa Romeo, Maxus, Rolls-Royce

AUTOMÜÜK

+372 663 0022

E-R
9.00 - 18.00
L
10:00 - 15:00
P
Suletud

Egert Urva
Egert Urva Autode müügikonsultant

PEETRI
tel: +372 590 19839
egert.urva@unitedmotors.ee

Rait Mamers
Rait Mamers Autode müügikonsultant

PEETRI
tel: +372 507 9090
rait.mamers@unitedmotors.ee

Asko Pekkenen
Asko Pekkenen Autode müügikonsultant

PEETRI
tel: +372 525 6874
asko.pekkenen@unitedmotors.ee

Margus Kraav
Margus Kraav Kasutatud autode ostu- ja müügijuht

PEETRI
tel: +372 501 5553
margus.kraav@unitedmotors.ee

Jevgeni Kanarjov
Jevgeni Kanarjov Kasutatud autode ostuspetsialist

PEETRI
tel: +372 56928888
jevgeni.kanarjov@unitedmotors.ee

Meelis Kiissel
Meelis Kiissel Müügitoe spetsialist

PEETRI
tel: +372 5666 4363
meelis.kiissel@unitedmotors.ee

Betty Kangur
Betty Kangur Finantseerimis- ja kindlustusassistent

PEETRI
tel: +372 5835 0925
betty.kangur@unitedmotors.ee

Eva-Maria Laas
Eva-Maria Laas Ärikliendi osakonna juht

PEETRI
tel:
mob: +372 56 503 070
eva-maria.laas@unitedmotors.ee

Leino Luik
Leino Luik Müügijuht

PEETRI
tel: +372 663 0000
leino.luik@unitedmotors.ee

TEENINDUS

+372 663 0040

E-R
8.00 - 18.00
L-P
Suletud

Tiit Estermaa
Tiit Estermaa Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja

PEETRI
tel: +372 663 0040
mob: +372 588 75653
tiit.estermaa@unitedmotors.ee

Kardo Orav
Kardo Orav Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja

PEETRI
tel: +372 663 0040
mob: +372 588 47466
kardo.orav@unitedmotors.ee

Tarmo Riiberg
Tarmo Riiberg Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja

PEETRI
tel: +372 663 0040
mob: +372 588 79368
tarmo.riiberg@unitedmotors.ee

Marek Aedla
Marek Aedla Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja

PEETRI
tel: +372 663 0040
mob: +372 535 88346
marek.aedla@unitedmotors.ee

Jaanis Vahi
Jaanis Vahi Teeninduse koordinaator

PEETRI
tel: +372 663 0040
jaanis.vahi@unitedmotors.ee

Rannes Meremaa
Rannes Meremaa Teeninduse kontroller

PEETRI
tel: +372 663 0000
rannes.meremaa@unitedmotors.ee

Andri Raat
Andri Raat Tehniline nõustaja

PEETRI
tel: +372 663 0000
andri.raat@unitedmotors.ee

Tauri Voltri
Tauri Voltri Tehniline nõustaja

PEETRI
tel: +372 663 0000
tauri.voltri@unitedmotors.ee

Ahto Aaspere
Ahto Aaspere Garantii spetsialist

PEETRI
tel: +372 663 0000
ahto.aaspere@unitedmotors.ee

Meelis Riistop
Meelis Riistop Garantii spetsialist

PEETRI
tel: +372 663 0000
meelis.riistop@unitedmotors.ee

Margus Varblas
Margus Varblas Järelmüügi- ja garantiiassistent

PEETRI
tel: +372 588 44266
margus.varblas@unitedmotors.ee

Raivo Kruuk
Raivo Kruuk Hooldus- ja remondiosakonna juhataja

PEETRI
tel: +372 663 0048
raivo.kruuk@unitedmotors.ee

KERETÖÖD

+372 663 0044

E-R
8.00 - 18.00
L-P
Suletud

Andres Aruksaar
Andres Aruksaar Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja

PEETRI
tel: +372 663 0044
andres.aruksaar@unitedmotors.ee

Martin Mander
Martin Mander Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja

PEETRI
tel: +372 663 0044
martin.mander@unitedmotors.ee

Toomas Rumberg
Toomas Rumberg Kereremondi- ja värviosakonna meister

PEETRI
tel: +372 663 0000
mob: +372 588 71716
toomas.rumberg@unitedmotors.ee

Renno Ruubel
Renno Ruubel Kereremondi-ja värviosakonna juhataja

PEETRI
tel: +372 663 0044
mob: +372 588 70296
renno.ruubel@unitedmotors.ee

VARUOSAD

+372 663 0061

E-R
9:00 - 18:00
L-P
Suletud

Olger Väli
Olger Väli Klienditeenindaja

PEETRI
tel: +372 663 0061
olger.vali@unitedmotors.ee

Marko Vahher
Marko Vahher Laopidaja

PEETRI
tel: +372 663 0060
marko.vahher@unitedmotors.ee

Ardo Luhakivi
Ardo Luhakivi Vanemlaopidaja

PEETRI
tel: +372 663 0000
ardo.luhakivi@unitedmotors.ee

Ott Pähna
Ott Pähna Logistik / Hulgikliendihaldur

PEETRI
tel: +372 532 29270
ott.pahna@unitedmotors.ee

ADMINISTRATSIOON

+372 663 0000

Arina Gamzina
Arina Gamzina Administraator

PEETRI
tel: +372 663 0000
arina.gamzina@unitedmotors.ee

Katrin Tõnson
Katrin Tõnson Administraator

PEETRI
tel: +372 663 0000
katrin.tonson@unitedmotors.ee

Kersti Rost
Kersti Rost Personalispetsialist

PEETRI
tel: +372 663 0000
mob: +372 562 05691
kersti.rost@unitedmotors.ee

Rain Lassi
Rain Lassi Järelmüügi juht

PEETRI
tel: +372 663 0070
rain.lassi@unitedmotors.ee

Jaanus Nielander
Jaanus Nielander Esinduse juhataja

PEETRI
tel: +372 663 0000
jaanus.nielander@unitedmotors.ee

Kristo Karilaid
Kristo Karilaid Juhatuse liige

PEETRI
tel: +372 663 0000
kristo.karilaid@unitedmotors.ee

Marika Kullamaa
Marika Kullamaa Finantsjuht

PEETRI
tel: +372 663 0000
marika.kullamaa@unitedmotors.ee

Kai Talli
Kai Talli Raamatupidaja

PEETRI
tel: +372 663 0000
kai.talli@unitedmotors.ee

Liisa Noormets
Liisa Noormets Raamatupidaja

PEETRI
tel: +372 663 0000
liisa.noormets@unitedmotors.ee

United Motors Tallinn

Pallasti 2, Tallinn 10112

Broneeri teenindus Võta ühendust

Peugeot

AUTOMÜÜK

+372 699 7500

E-R
9.00 - 18.00
L
10:00 - 14:00
P
Suletud

Allar Nugin
Allar Nugin Müügikonsultant

TALLINN
tel:
mob: +372 53 44 8244
allar.nugin@unitedmotors.ee

Janek Nõmmik
Janek Nõmmik Müügikonsultant

TALLINN
tel:
mob: +372 50 67 171
janek.nommik@unitedmotors.ee

Jüri Tehver
Jüri Tehver Kasutatud autode müügikonsultant

TALLINN
tel:
mob: +372 53 458 408
jyri.tehver@unitedmotors.ee

 Kristjan Pajula
Kristjan Pajula Kasutatud autode müügikonsultant

TALLINN
tel:
mob: +372 52 08 801
kristjan.pajula@unitedmotors.ee

Meelis Mets
Meelis Mets Ärikliendihaldur

TALLINN
tel:
mob: +372 57 87 4040
meelis.mets@unitedmotors.ee

Eva-Maria Laas
Eva-Maria Laas Ärikliendi osakonna juht

TALLINN
tel:
mob: +372 56 503 070
eva-maria.laas@unitedmotors.ee

Silver Villau
Silver Villau Müügijuht

TALLINN
tel:
mob: +372 53 00 3273
silver.villau@unitedmotors.ee

TEENINDUS

+372 699 7500

E-R
8.00 - 18.00
L-P
Suletud

Veronika  Rae
Veronika Rae Hooldusnõunik

TALLINN
tel: +372 6 997 529
mob: +372 53 447 529
veronika.rae@unitedmotors.ee

Henri Sikk
Henri Sikk Hooldusnõunik

TALLINN
tel: +372 6 997 529
mob: +372 53 084 941
henri.sikk@unitedmotors.ee

Anton Knjazev
Anton Knjazev Teeninduse koordinaator

TALLINN
tel: +372 6 997 528
mob: +372 53 447 218
anton@unitedmotors.ee

Meelis Raudleht
Meelis Raudleht Järelteeninduse juht

TALLINN
tel: +372 6 997 532
mob: +372 51 14 862
meelis.raudleht@unitedmotors.ee

KERETÖÖD

+372 699 7500

Erko Järve
Erko Järve Keretööde meister

TALLINN
tel: +372 6 997 542
mob: +372 53 447 543
erko.jarve@unitedmotors.ee

VARUOSAD

+372 699 7500

Rain Reinsalu
Rain Reinsalu Varuosaspetsialist

TALLINN
tel: +372 6 997 544
rain.reinsalu@unitedmotors.ee

Gert Adra
Gert Adra Varuosalao juhataja

TALLINN
tel: +372 6 997 544
gert.adra@unitedmotors.ee

ADMINISTRATSIOON

+372 699 7500

Mati Kaljund
Mati Kaljund Esinduse juht

TALLINN
tel: +372 53 447 528
mati.kaljund@unitedmotors.ee

Liliana Šašlova
Liliana Šašlova Müügisaali andministraator

TALLINN
tel: +372 6 997 500
liliana.shashlova@unitedmotors.ee

Ene Hiisküla
Ene Hiisküla Pearaamatupidaja

TALLINN
tel: +372 6 997 507
ene.hiiskyla@unitedmotors.ee

Kristiina Orehhova
Kristiina Orehhova Müügitoe spetsialist

TALLINN
tel: +372 6 997 509
kristiina.orehhova@unitedmotors.ee

United Motors Kohtla-Jarve

Järveküla tee 22, 30328 Kohtla-Järve

Broneeri teenindus Võta ühendust

BMW, Jeep, Alfa Romeo, Fiat Professional

AUTOMÜÜK

+372 6630 400

E-R
9.00 - 18.00
L-P
Suletud

Artjom Hansman
Artjom Hansman Müügikonsultant

KOHTLA-JÄRVE
tel: +372 6630 402
artjom.hansman@unitedmotors.ee

TEENINDUS

+372 6630 400

E-R
9.00 - 18.00
L-P
Suletud

Gerd Simm
Gerd Simm Teenindusjuht

KOHTLA-JÄRVE
tel: +372 6630 403
gerd.simm@unitedmotors.ee

VARUOSAD

+372 6630 400

E-R
9:00 - 18:00
L-P
Suletud

Raido Loik
Raido Loik Klienditeenindaja

KOHTLA-JÄRVE
tel: +372 6630 404
raido.loik@unitedmotors.ee

ADMINISTRATSIOON

+372 6630 400

E-R
9:00 - 18:00
L-P
Suletud

Marko Murula
Marko Murula Esinduse juhataja

KOHTLA-JÄRVE
tel: +372 6630 405
marko.murula@unitedmotors.ee