United Motors / Miks tulla meile tööle

Miks tulla meile tööle


Hoolime Sinu heaolust!

Usume, et edu kõige olulsem alus on meie enda õnnelikud ja rahulolevad töötajad.
 

Toetame  

Hoolitseme sinu sisseelamise ja arengu eest. Tutvustame meie töökultuuri ja kolleege. Jagame omavahel  teadmisi ja teeme koostööd. Soovime, et meie inimesed saaksid areneda koos ettevõttega ning tagame isiklikuks arenguks põnevad erialased koolitused. Meil on sõbralik ja toetav meeskond, kelle jaoks on tähtis avatud ja aus suhtlus.

    Tunnustame

Väärtustame ja peame lugu oma inimestest. Tunnustame staažikaid töötajaid ja peame oluliseks erinevate tähtpäevade tähistamist. Me märkame üksteist ja hästi tehtud tööd. Et koos lõbusalt aega veeta, korraldame erinevaid ühisüritusi ja peame kõiki meeles nende sünnipäevadel.


Väärtustame lähedasi

Peame meeles ja toetame meie töötajate eraelu tähtsamaid ja kurvemaid sündmusi ning võimaldame nende puhul vabu päevi. Jõulude ajal peame töötajate lapsi meeles kingitustega.

Hoolime tervisest

Soovime, et meie inimesed oleks hoitud ja õnnelikud. Hoolime sinu tervisest ja heaolust, pakkudes sporditoetust ja tervisepäevi. Täiendavad puhkusepäevad vastavalt tööstaažile. Kaks korda nädalas hoolitsevad sinu tervise eest töökohal värsked puuviljad.
 

Panustame töökeskkonda

Hooliseme selle eest, et töökeskkond oleks töötajate tervist hoidev. Ühekoos loome keskkonna, kuhu soovime igapäev tagasi tulla. Meil on paindlik töökorraldus ja vastavalt ametikoha võimalustele ka kaugtöö võimalus.