UNITED MOTORS PEETRI

Automüük
Telefon: +372 663 0022
E-R 9.00-18.00
L-P Suletud

Teenindus
Telefon: +372 663 0040
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Kereremonttööd
Telefon: +372 663 0044
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Varuosad
Telefon: +372 663 0061
E-R 9.00-18.00
L-P Suletud

Aadress:
Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald

Üldtelefon: +372 663 0000
E-post: info@unitedmotors.ee

Registrikood: 10527085
KMKR nr: 100537622

Pank:
Swedbank IBAN: EE102200221011596900
SEB Pank IBAN: EE041010220007493011

United Motors asukoht kaardil

Kontakt

Kui teil on millegi kohta tekkinud küsimusi, siis palun täitke all olev vorm.
Täname

Joel Haugas

Kasutatud autode müügikonsultant
joel.haugas@unitedmotors.ee
+372 663 0022

Ain Rätsep

Kasutatud autode müügikonsultant
ain.ratsep@unitedmotors.ee
+372 663 0030

Ardo Mägi

Leino Luik

Tiit Estermaa

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
tiit.estermaa@unitedmotors.ee
+372 663 0040+372 588 75653

Gerto Siiner

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
gerto.siiner@unitedmotors.ee
+372 663 0040+372 588 47466

Margus Varblas

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
margus.varblas@unitedmotors.ee
+372 663 0040+372 588 79368

Romeo Viikmaa

Hooldus- ja remondiosakonna meister
romeo.viikmaa@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Marvin Kullo

Rannes Meremaa

Hooldus- ja remondiosakonna assistent
rannes.meremaa@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Ahto Aaspere

Raivo Kruuk

Hooldus- ja remondiosakonna juhataja
raivo.kruuk@unitedmotors.ee
+372 663 0048

Henry Valler

Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja
henry.valler@unitedmotors.ee
+372 663 0044+372 585 45745

Renno Ruubel

Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja renno.ruubel@unitedmotors.ee
+372 663 0044+372 588 70296

Keit Arujõe

Kereremondi-ja värviosakonna meister
keit.arujoe@unitedmotors.ee
+372 663 0000+372 588 71716

Rainer Kullamägi

Kereremondi- ja värviosakonna meister
rainer.kullamagi@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Marko Vainus

Kereremondi-ja värviosakonna juhataja marko.vainus@unitedmotors.ee
+372 663 0053

Olger Väli

Andreas Riis

Vanem laopidaja / Hulgikliendihaldur andreas.riis@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Marko Vahher

Kelli Eha

Müügisaali administraator
kelli.eha@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Evely Vihermets

Ene Moppel

Rain Lassi

Jaanus Nielander

Kristo Karilaid

Marika Kullamaa

Kai Talli