UNITED MOTORS PEETRI

Automüük
Telefon: +372 663 0022
E-R 9.00-18.00
L-P Suletud

Teenindus
Telefon: +372 663 0042, +372 663 0050
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Kereremonttööd
Telefon: +372 663 0044
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Varuosad
Telefon: +372 663 0061
E-R 9.00-18.00
L-P Suletud

Aadress:
Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald

Üldtelefon: +372 663 0000
E-post: info@unitedmotors.ee

Registrikood: 10527085
KMKR nr: 100537622

Pank:
Swedbank IBAN: EE102200221011596900
SEB Pank IBAN: EE041010220007493011

United Motors asukoht kaardil

Kontakt

Kui teil on millegi kohta tekkinud küsimusi, siis palun täitke all olev vorm.
Täname

Portree

Joel Haugas

Kasutatud autode müügikonsultant
joel.haugas@unitedmotors.ee
+372 663 0022

Portree

Ain Rätsep

Kasutatud autode müügikonsultant
ain.ratsep@unitedmotors.ee
+372 663 0030

Portree

Ardo Mägi

Portree

Gerto Siiner

Hoolduse- ja remondiosakonna klienditeenindaja
gerto.siiner@unitedmotors.ee
+372 663 0050

Portree

Tiit Estermaa

Hoolduse- ja remondiosakonna klienditeenindaja
tiit.estermaa@unitedmotors.ee
+372 663 0042

Portree

Margus Varblas

Hoolduse- ja remondiosakonna klienditeenindaja(lapsehoolduspuhkusel)
margus.varblas@unitedmotors.ee
+372 663 0041

Portree

Romeo Viikmaa

Hoolduse- ja remondiosakonna meister
romeo.viikmaa@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Portree

Ahto Aaspere

Portree

Raivo Kruuk

Hoolduse- ja remondiosakonna juhataja
raivo.kruuk@unitedmotors.ee
+372 663 0048

Portree

Henry Valler

Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja
henry.valler@unitedmotors.ee
+372 663 0044

Portree

Renno Ruubel

Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja renno.ruubel@unitedmotors.ee
+372 663 0049

Portree

Martin Kõrm

Kereremondi-ja värviosakonna meister
martin.korm@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Portree

Marko Vainus

Kereremondi-ja värviosakonna juhataja marko.vainus@unitedmotors.ee
+372 663 0053

Portree

Olger Väli

Portree

Andreas Riis

Vanem laopidaja / Hulgikliendihaldur andreas.riis@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Portree

Marko Vahher

Portree

Kelli Eha

Müügisaali administraator
kelli.eha@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Portree

Meery Reisi

Müügisaali administraator
meery.reisi@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Portree

Kai Talli

Portree

Rain Lassi

Portree

Jaanus Nielander

Portree

Kristo Karilaid

Portree

Marika Kullamaa