UNITED MOTORS PEETRI

Automüük
Telefon: +372 663 0022
E-R 9.00-18.00
L-P Suletud

Teenindus
Telefon: +372 663 0040
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Kereremonttööd
Telefon: +372 663 0044
E-R 8.00-18.00
L-P Suletud

Varuosad
Telefon: +372 663 0061
E-R 9.00-18.00
L-P Suletud

Aadress:
Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald

Üldtelefon: +372 663 0000
E-post: info@unitedmotors.ee

Registrikood: 10527085
KMKR nr: 100537622

Pank:
Swedbank IBAN: EE102200221011596900
SEB Pank IBAN: EE041010220007493011

United Motors asukoht kaardil

Kontakt

Kui teil on millegi kohta tekkinud küsimusi, siis palun täitke all olev vorm.
Täname

Joel Haugas

Rait Mamers

Ardo Mägi

Margus Kraav

Kasutatud autode ostu- ja müügijuht
margus.kraav@unitedmotors.ee
+372 501 5553

Leino Luik

Tiit Estermaa

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
tiit.estermaa@unitedmotors.ee
+372 663 0040+372 588 75653

Gerto Siiner

Hooldus- ja remondiosakonna klienditeenindaja
gerto.siiner@unitedmotors.ee
+372 663 0040+372 588 47466

Romeo Viikmaa

Hooldus- ja remondiosakonna meister
romeo.viikmaa@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Rannes Meremaa

Hooldus- ja remondiosakonna meister
rannes.meremaa@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Marvin Kullo

Andri Raat

Ahto Aaspere

Margus Varblas

Järelmüügi- ja garantiiassistent
margus.varblas@unitedmotors.ee
+372 588 44266

Raivo Kruuk

Hooldus- ja remondiosakonna juhataja
raivo.kruuk@unitedmotors.ee
+372 663 0048

Henry Valler

Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja
henry.valler@unitedmotors.ee
+372 663 0044+372 585 45745

Renno Ruubel

Kereremondi-ja värviosakonna klienditeenindaja renno.ruubel@unitedmotors.ee
+372 663 0044+372 588 70296

Toomas Rumberg

Kereremondi- ja värviosakonna meister
toomas.rumberg@unitedmotors.ee
+372 663 0000, +372 588 71716

Marko Vainus

Kereremondi-ja värviosakonna juhataja marko.vainus@unitedmotors.ee
+372 663 0053

Olger Väli

Marko Vahher

Laopidaja / Hulgikliendihaldur marko.vahher@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Ardo Luhakivi

Kelli Eha

Müügisaali administraator
kelli.eha@unitedmotors.ee
+372 663 0000

Evely Vihermets

Ene Moppel

Rain Lassi

Jaanus Nielander

Kristo Karilaid

Marika Kullamaa

Kai Talli